در باب سینمای جهان برای شما علاقه مندان خبر داریم مبنی بر اینکه “«کشتن گانتر» در سکوت خبری جلوی دوربین رفت/ آرنولد، طعمه بدخواهان آدمکش! – اخبار سینمای ایران و جهان” که پیشتر بدان میپردازیم.

سینماپرس: همزمان با انتهای فیلمبرداری «کشتن گانتر»، نخستین تصویر آن در دست نشریات گروهی قرار گرفت. جدید ترین فیلم آرنولد شوارزنگر حدود دو ماه قبل در سکوت کامل خبری جلوی دوربین رفت. تولیدکنندگان این کمدی اکشن مطرح کرده بودند قصد دارند آن را در سکوت کامل تولید کرده و اخبار آن را در سطح عمومی پخش نکنند.

به گفته آنها، فیلم از یک فیلمنامه اصیل و بدیع سود گرفته و با استقبال بالای تماشاگران سینما روبه‌رو خواهد شد. اهل فن می‌گویند باید تا انتهای سال جاری و لحظه نمایش عمومی کشتن گانتر صبر کرد و دید این ادعا درست است یا نه!

در جریان این کمدی اکشن، آرنولد در نقش یک خلافکار باجگیر باسابقه بازی می‌کند که از جانب رقیبان حسود و بدخواه خود با تهدید ترور و قتل روبه‌رو می‌شود. طبیعی است که این کاراکتر باید تلاش کند جان خود را از این مهلکه نجات دهد. تهیه‌کنندگان فیلم در کمپانی مستقل فیلمسازی لاینزگیت، حدود ۴۰ میلیون دلار صرف تولید آن کرده‌اند.

تاران کیلام، کارگردان فیلم در عین حال یکی از دو بازیگر اصلی آن هم است. ایشان در جریان فیلم، نقش مقابل فرماندار سابق ایالت کالیفرنیا را بازی می‌کند.آرنولد که مدیر تولید کشتن گانتر هم هست پیرامون آن بیان می کند: پیش از این در کمدی اکشن‌های فراوانی بازی کرده ام، با اینحال این یکی بطور کلی دارای اختلاف است و حال و هوای دیگری دارد.

جریان آن از تازگی ویژه ای دارا است و کاراکترم در آن، یک قهرمان اکشن دوست داشتنی نیست. ایشان موجودی خلافکار است که به دلیل موفقیت در عرصه کاری، مورد حسادت همکارانش قرار می‌گیرد. آنها هم احساس می‌کنند باید کلک ایشان را بکنند تا قادر باشند کارهایشان را با موفقیت انجام دهند. نوعی موش و گربه‌بازی مهیج کننده به‌راه می‌افتد که گمان می نمایم مورد پسند تماشاگران سینما قرار گیرد. می‌توان گفت کشتن گانتر به نحوی هجو فیلم‌های گنگستری است.

امیدواریم خبر “«کشتن گانتر» در سکوت خبری جلوی دوربین رفت/ آرنولد، طعمه بدخواهان آدمکش! – اخبار سینمای ایران و جهان” مورد استقبال شما قرار گرفته است. درصورت تمایل این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

  • برچسب ها:

    به اشتراک بگذارید :

    مطلب قبل و بعد
    مطالب مشابه