در باب سینمای جهان برای شما علاقه مندان خبر داریم مبنی بر اینکه “چه کسی نقش مشهورترین جاسوس بریتانیایی را بازی خواهد نمود؟ – اخبار سینمای ایران و جهان” که پیشتر بدان میپردازیم.

سینماپرس: فیلم بعدی «جیمز باند» نوامبر ۲۰۱۹ اکران می‌شود، با اینحال هنوز بازیگر نقش اصلی آن تعیین نشده است.

به نوشته سینماپرس، جیمزباند با فیلم تازه ای در نوامبر  ۲۰۱۹ راهی پرده‌های نقره‌ای می‌شود. تهیه کننده این فیلم روز قبل با مطرح این خبر اضافه کرد هنوز روشن نیست چه کسی نقش مشهورترین جاسوس بریتانیایی را بازی خواهد نمود.

«ائو پروداکشنز» و «ام‌جی‌ام استودیوز» روز قبل با صدور اعلامیه ‌مشترکی مطرح کردند بیست وپنجمین فیلم «جیمز باند» ۸ نوامبر ۲۰۱۹ در سینماهای آمریکا روی پرده می‌رود و اندکی پس از آن بریتانیایی‌ها به تماشای آن می‌نشینند.

هنوز عنوان، اسامی بازیگران یا معلومات بیشتری در این باره مطرح نشده است.

همزمان با اینکه بازیگر نقش جیمز باند در چهار فیلم واپسین دنیل کریگ بود، روشن نیست چه کسی در فیلم بعدی در نقش جیمزباند ظاهر خواهد شد. «اسکای فال» محصول۲۰۱۲ و «اسپکتر» کالا ۲۰۱۵ از نمونه این فیلم‌ها بودند و فیلم آخر فارغ از همه چیز ۸۸۰ میلیون دلار در مارکت جهانی فروش کرد .

مدت‌هاست ایفای نقش جیمز باند بعدی به مسئله حدس و گمان‌ها بدل شده و در چنین شرایطی ست که که دنیل کریگ ۴۹ ساله سال پیش گفت مطلقا دوست ندارد باز هم در نقش جیمزباند حاضر شود.

در همین حال بازیگران دیگری چون ادریس البا، تام هیدلستون و تام هاردی تحت نام کاندیداهای بالقوه مطرح هستند تا در صورت سماجت کریگ بر نظرش، جای ایشان را در نقش مامور مخفی ۰۰۷ سازمانMI۶ بگیرند.

سری «جیمز باند» پرسابقه‌ترین سری ساخته شده در تاریخ سینماست و بازیگرانی چون شان کانری، راجر مور و پیرس برزانان در نقش ایشان بازی کرده‌اند.

فیلمنامه فیلم تازه را نیل پورویس و رابرت وید که نویسنده چهار فیلم واپسین بوده‌اند، می‌نویسند.

امیدواریم خبر “چه کسی نقش مشهورترین جاسوس بریتانیایی را بازی خواهد نمود؟ – اخبار سینمای ایران و جهان” مورد استقبال شما قرار گرفته است. درصورت تمایل این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

 • برچسب ها:

  به اشتراک بگذارید :

  مطلب قبل و بعد
  مطالب مشابه

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
  - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد