در باب سینمای جهان برای شما علاقه مندان خبر داریم مبنی بر اینکه “پیدا شدن سه نوع ماده مخدر در بدن بازیگر مشهور/انتشار نتایج پزشکی قانونی پیرامون یک مرگ ناگهانی – اخبار سینمای ایران و جهان” که پیشتر بدان میپردازیم.

سینماپرس: کری فیشر بازیگر مشهور آمریکایی قبل از مرگ انواع متفاوتی از مواد مخدر مصرف کرده بود.

به نوشته سینماپرس با استناد به گفته بی بی سی، نتایج آزمایشات پزشکی قانونی پیرامون دلیل مرگ کری فیشر بازیگر مشهور آمریکایی که برای نقش‌آفرینی در «جنگ ستارگان» شهرت بسیار داشت، دوشنبه ۲۹ خرداد پخش شد.

با توجه به مستندات پزشکی قانونی این بازیگر سه روز قبل از مرگ کوکایین مصرف کرده بود. به غیر از کوکایین اثر دو ماده مخدر و روانگردان هرویین و اکستازی نیز در بدن ایشان پیدا شده است.

صاحبنظران پزشکی قانونی مطرح کردند که نمی‌توان تشخیص داد که کوکایین و دیگر مواد مخدر و روانگردان چه اثری بر درگذشت این بازیگر داشته است.

یافته‌های جدید با توجه به نمونه‌هایی است که در بیمارستان لس‌آنجلس از کری فیشر دریافت کردند. فیشر سال قبلی در هواپیما دچار ایست قلبی شد و بعد از فرود هواپیما به بیمارستانی در لس‌آنجلس منتقل شد.

ستاره سینمای آمریکا که در «جنگ ستارگان» نقش پرنسس لیا را بازی می‌کرد، ۲۷ دسامبر ۲۰۱۶ چشم از جهان فروبست.

قبل از این در روز جمعه ۲۶ خرداد پزشکی قانونی شهر لس‌آنجلس مطرح کرد دلیل مرگ فیشر نامعلوم است با اینحال از مواردی چون ایست تنفسی در خواب، مشکلات قلبی و مصرف مواد را از نمونه عوامل موثر در مرگ اسم برده بود.

دختر کری فیشر در این باره گفت: «مادرم تمام عمرش با بیمارهای روحی و اعتیاد به مواد دست به گریبان بود. این مشکلات بالاخره به مرگ ایشان ختم شد.»

امیدواریم خبر “پیدا شدن سه نوع ماده مخدر در بدن بازیگر مشهور/انتشار نتایج پزشکی قانونی پیرامون یک مرگ ناگهانی – اخبار سینمای ایران و جهان” مورد استقبال شما قرار گرفته است. درصورت تمایل این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

  • برچسب ها:

    به اشتراک بگذارید :

    مطلب قبل و بعد
    مطالب مشابه