در باب سینمای جهان برای شما علاقه مندان خبر داریم مبنی بر اینکه “وودی آلن هرگز باورش نمی‌شد بازیگرش مدیرعامل جمهور شود! – اخبار سینمای ایران و جهان” که پیشتر بدان میپردازیم.

مهر: وودی آلن در گفتگو‌ای که روز قبل با بی‌بی‌سی انجام داد با پرداختن به ریاست جمهوری ترامپ گفت: هنوز هم نمی‌دانم چرا ترامپ خواست این شغل را به دست بیاورد. هرگز فکر نکردم اینجا مکان ایشان باشد.

 فیلمساز برنده جایزه اسکار که ترامپ را در سال ۱۹۹۸ در یک کمدی با عنوان «سلبرتی» کارگردانی کرده بود، مطرح کرد ریاست جمهوری ترامپ دوران هرج و مرج است.


به نوشته اسکرین دیلی، وودی آلن در گفتگو‌ای که روز قبل با بی‌بی‌سی انجام داد با پرداختن به ریاست جمهوری ترامپ گفت: هنوز هم نمی‌دانم چرا ترامپ خواست این شغل را به دست بیاورد. هرگز فکر نکردم اینجا مکان ایشان باشد.

 


وی اضافه کرد: هرگز برای من ثابت نشد که ایشان برنده انتخابت ریاست جمهوری می‌شود یا این که حتی امکان دارد به مسایل سیاسی علاقه داشته باشد. هرگز اشاره‌ای به این مساله نکرده بود.

کارگردان «آنی هال» پیشتر گفت: هم اینک ما در یک موقعیت هرج و مرج به سرمی‌بریم. ما در پایتخت‌مان با هرج و مرج روبه رو هستیم. دولت کارش را درست انجام نمی‌دهد و عملکرد آن درست نیست.

در جریان حضور ترامپ در برنامه تلویزیونی «سلبریتی» ایشان تحت نام یک تاجر ظاهر شده که تصمیم گرفته است کلیسای سن پاتریک نیویورک را بخرد و آن را از بین ببرد تا بتواند یک ساختمان خیلی خیلی بلند و دلچسب بسازد. این کلیسا چند بلوک با برج ترامپ فاصله دارد. ترامپ در فیلم‌های دیگری هم ظاهر شده که «تنها در خانه ۲» ، «زولندر» و «شاهزاده جدید بل ایر» از نمونه آنها هستند.

وودی آلن قبل از اجرای برنامه اجرای موسیقی جاز در لندن با بی‌بی سی گفتگو کرد. ایشان برنامه ریزی شده است در آلبرت هال برنامه اجرا کند.

این کارگردان و گروهش که تحت نام «بند جاز نیو اورلئان» شناخته می‌شوند، ابتدا جولای در این مکان برنامه دارند.

وودی آلن در این باره گفت: برای من واقعا حیرت‌انگیز است که یک موسیقیدان افتضاحی مانند من می‌تواند در آلبرت هال لندن برنامه اجرا کند.

فیلم بعدی وودی آلن درامی در دهه ۱۹۵۰ است که با عنوان «واندر ویل» با بازی کیت وینسلت، جاستین تیمبرلیک، جیم بلوشی و جونو تمپل امسال راهی پرده‌های نقره‌ای می‌شود.

وقایع فیلم در یک پارک تفریحی به اسم «لونا پارک» واقع در کانی آیلند در بروکلین روی می دهد که چرخ‌وفلک بزرگی به اسم «واندر ویل» دارد.

این کارگردان که هنوز از ماشین تایپ برای نوشتن فیلمنامه‌هایش بهره میبرد تایید کرد که تلاش دارد با تکنولوژی‌های تازه تماس برقرار کند. وی گفت: من دوربین یا ضبط صوت ندارم. اگر با تلویزیون سخت داشته باشم از همسرم می‌خواهم تا آن را تنظیم کند.

این کارگردان نامدار که از دهه ۱۹۸۰ سالی یک فیلم ساخته است، به توجه به بهره نبردن از تکنولوژی در مسیر کارهایش هیچ تغییری نداده است.

ایشان در این باره گفت: این عمدی نیست. من این جوری کار می‌کنم. این هم بالاخره پایانی خواهد داشت. من یا از حمله قلبی از پا درمی‌آیم یا آنقدر مریض می‌شوم که دیگر حامیان مالی‌ام نخواهند برای فیلم‌هایم سرمایه‌گذاری کنند، با اینحال گمان می نمایم بازهم فیلم بسازم چونکه وقتی یک فیلم را تمام می‌کنم چندین فرضیه تازه در ذهنم دارم.

امیدواریم خبر “وودی آلن هرگز باورش نمی‌شد بازیگرش مدیرعامل جمهور شود! – اخبار سینمای ایران و جهان” مورد استقبال شما قرار گرفته است. اگر دوست دارید این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

  • برچسب ها:

    به اشتراک بگذارید :

    مطلب قبل و بعد
    مطالب مشابه