در باب سینمای جهان برای شما علاقه مندان خبر داریم مبنی بر اینکه “وقتی «برد پیت» تماشاگران را غافل‌گیر می‌کند/ انتقاد از ترامپ به زبان طنز – اخبار سینمای ایران و جهان” که پیشتر بدان میپردازیم.

سینماپرس: برد پیت با حضور در نقش کارشناس هواشناسی به زبان طنز خروج ترامپ از معاهده پاریس را هدف انتقاد قرار داد.

به نوشته سینماپرس، برد پیت با حضور در برنامه جیم جفری همه را حیرت زده کرد. این بازیگر مشهور در قامت کارشناس هواشناسی در این برنامه حاضر شد.

مجری برنامه جیم جفری در انتهای برنامه خطاب به تماشاگران گفت: «برای درک بهتر تبعات خروج ترامپ از معاهده آب و هوایی پاریس از کارشناس هواشناسی دعوت می‌کنیم که برایمان شرح دهد.»

دوربین که به سوی کارشناس هواشناسی چرخید همه حیرت زده شدند چرا که برد پیت را در قامت کارشناس هواشناسی روبه‌روی نقشه‌ای از جهان دیدند، که حرارت در تمامی آن قابل دیدن بود.

برد پیت به زبان طنز با اشاره به نقاط مختلف جهان روی نقشه مطرح کرد که در تمام نقاط دمای هوا گسترش پیدا خواهد کرد. ایشان در جواب به پرسش مجری پیرامون پیش‌بینی هوای آتی گفت: «آتی‌ای نیست.»

از این حیث برد پیت به زبان طنز از سیاست‌های محیط زیستی دونالد ترامپ و تصمیم ایشان برای خروج از معاهده پاریس انتقاد کرد.

برد پیت در حال تبلیغ فیلم جدیدش در مشارکت با نتفلیکس است. برد پیت در این فیلم با اسم «ماشین جنگ» نقش یک ژنرال چهار ستاره ارتش آمریکا را بازی می‌کند.

بازیگر «حرامزاده‌های لعنتی» بهمراه ستارگانی چون لئوناردو دی‌کاپریو، مایکل مور و بت میدلر با تصمیم ترامپ برای خروج از معاهده پاریس مخالفت کرده است.

امیدواریم خبر “وقتی «برد پیت» تماشاگران را غافل‌گیر می‌کند/ انتقاد از ترامپ به زبان طنز – اخبار سینمای ایران و جهان” مورد استقبال شما قرار گرفته است. درصورت تمایل این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

 • برچسب ها:

  به اشتراک بگذارید :

  مطلب قبل و بعد
  مطالب مشابه

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
  - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد