در باب سینمای جهان برای شما علاقه مندان خبر داریم مبنی بر اینکه “«هنر قتل سیاسی»؛ تلاش جرج کلونی برای تولید مستند سیاسی – اخبار سینمای ایران و جهان” که پیشتر بدان میپردازیم.

سینماپرس: جرج کلونی برای تولید سری مستند «هنر قتل سیاسی» انتخاب شده است.

به نوشته سینماپرس با استناد به گفته اسکرین دیلی، جرج کلونی تحت نام مدیریت عملیات تولید یک سریال مستند جنایی سیاسی انتخاب شده است.

این سری ۶ قسمتی بر مبنای کتاب غیرداستانی «هنر قتل سیاسی» ساخته می‌شود و کلونی راوی فیلم نیز خواهد بود.

ستاره «۱۱ یار اوشن» تحت نام یکی از تهیه کنندگان این سری از روش «اسموکهاوس پیکچرز» که کمپانی خودش است نیز در این طرح حضور خواهد داشت. این تولیدکننده تولید فیلم‌های بلند سیاسی از نمونه «آرگو» و «عید مارس» را نیز برعهده داشت.

این سفارش برای آمازون انجام می‌شود.

«هنر قتل سیاسی» بر مبنای کتاب فرانسیسکو گلدمن که پیرامون قتل کشیش خوان جراردی رهبر اکتیو حقوق بشر در گواتمالا نوشته شده، ساخته می‌شود.

جراردی در گاراژ خانه‌اش در سال ۱۹۹۸ با ضربات چماق کشته شد و این اندکی بعد از آن اتفاق افتاد که یک گزارش با پشتیبانی از کلیسا پخش شد که پیرامون نقش نظامیان کشور در کشته شدن و ناپدید شدن حدود ۲۰۰ هزار غیرنظامی خبر می‌داد.

امیدواریم خبر “«هنر قتل سیاسی»؛ تلاش جرج کلونی برای تولید مستند سیاسی – اخبار سینمای ایران و جهان” مورد استقبال شما قرار گرفته است. اگر دوست دارید این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

  • برچسب ها:

    به اشتراک بگذارید :

    مطلب قبل و بعد
    مطالب مشابه