در باب سینمای جهان برای شما علاقه مندان خبر داریم مبنی بر اینکه “اسم فیلم اسپانیایی «اصغر فرهادی» معلوم شد – اخبار سینمای ایران و جهان” که پیشتر بدان میپردازیم.

سینماپرس: اسم فیلم تازه اصغر فرهادی معلوم شد، عنوان فیلم اسپانیایی‌زبان فرهادی با حضور خاویر باردم و پنه‌لوپه کروز خواهد بود.

به نوشته سینماپرس، بروزترین اثر کارگردان برنده اسکار، اصغر فرهادی، با حضور پنلوپه کروز و خاویر باردم، «همه می‌دانند» اسم گرفت.


به نوشته آی‌فیلم با استناد به گفته سایت آی ام دی بی، فیلم اسپانیایی‌زبان اصغر فرهادی، کالا سال ۲۰۱۸، «همه می‌دانند» (به اسپانیایی Todos lo saben) اسم گرفت.

این فیلم یک درام خانوادگی و یک تریلر روانشناسانه است. در جریان این فیلم دزدیده شدن یک دختربچه دلیل برملا شدن رازهای مگوی یک خانواده می‌شود.

این طرح سینمایی به زبان اسپانیایی است و بازیگران اصلی آن پنلوپه کروز و خاویر باردم خواهند بود.

خوزه لوییس الکین، فیلمبردار مطرح اسپانیایی که در هفتادمین جشنواره لوکارنو از وی به روش ویژه تجلیل شد برنامه ریزی شده است تصویربرداری این طرح را بر عهده داشته باشد.

اصغر فرهادی یکی از موفق‌ترین کارگردانان ایرانی در سطح بین‌المللی است و تا اینجای کار دو اسکار بهترین فیلم خارجی را کسب کرده است.

امیدواریم خبر “اسم فیلم اسپانیایی «اصغر فرهادی» معلوم شد – اخبار سینمای ایران و جهان” مورد استقبال شما قرار گرفته است. اگر دوست دارید این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

  • برچسب ها:

    به اشتراک بگذارید :

    مطلب قبل و بعد
    مطالب مشابه