در باب سینمای جهان برای شما علاقه مندان خبر داریم مبنی بر اینکه “پرطرفدار‌ترین مادر سینمای هند درگذشت – اخبار سینمای ایران و جهان” که پیشتر بدان میپردازیم.

سینماپرس: ریما لاگو که با ایفای نقش «مادری مهربان» در فیلم‌های بالیوود به شهرت رسیده بود، بر اثر ایست قلبی درگذشت.

به نوشته سینماپرس با استناد به گفته بی بی سی، ریما لاگو که با ایفای نقش «مادری مهربان» در فیلم‌های بالیوود به شهرت و شهرت رسیده بود، شب چهارشنبه ۱۷ می در ۵۹ سالگی درگذشت.

دلیل مرگ ایشان ایست قلبی مطرح شده است.

ایشان در ده‌ها فیلم و سری تلویزیونی، نقش مادر شخصیت اصلی را به عهده داشت و در چندین تئاتر به زبان مراتی هم بازی کرده بود.

ایشان در فیلم‌های مشهور بالیوود از نمونه «من برای تو چه کسی هستم؟»، «داره یه اتفاقایی میفته» و «من عاشق بودم» حضور داشته است.

ریما لاگو فعالیت حرفه‌ای را در انتهای دهه ۱۹۷۰ میلادی شروع کرد و خیلی زود با ایفای نقش مادر شخصیت‌های اصلی فیلم‌ها به شهرت رسید.

ایشان در چندین فیلمی که سلمان خان، بازیگر مشهور بالیوود، در آنها نقش اصلی را دارد، نقش مادر ایشان را به عهده دارد و بدین جهت، مادر روی صحنه سلمان خان هم خوانده می‌شد.

ریما لاگو حدود ۲۸ سال پیش و وقتی که تنها ۳۱ سال داشت، در نخستین فیلم سلمان خان، نقش مادر ایشان را بازی کرد.

امیدواریم خبر “پرطرفدار‌ترین مادر سینمای هند درگذشت – اخبار سینمای ایران و جهان” مورد استقبال شما قرار گرفته است. اگر دوست دارید این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

 • برچسب ها:

  به اشتراک بگذارید :

  مطلب قبل و بعد
  مطالب مشابه

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
  - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد