در باب سینمای ایران برای شما علاقه مندان خبر داریم مبنی بر اینکه “ماجرای اسکورت مهران مدیری در مشهد/ واکنش پلیس به خبر شبکه‌های اجتماعی – اخبار سینمای ایران و جهان” که پیشتر بدان میپردازیم.

سینماپرس: نیروی انتظامی پیرامون انتشار فیلمی در محیط مجازی مبنی بر اسکورت مهران مدیری از جانب پلیس واکنش نشان داد.

به نوشته سینماپرس، چند روزی است که ماجرای اسکورت مهران مدیری مجری برنامه دورهمی در مشهد مقدس خبرساز شده است.

ماجرای اسکورت این بازیگر صدا و سیما در محیط مجازی و شبکه‌های اجتماعی تا آنجا بوده که پلیس در خصوص عدم اسکورت این فرد از جانب این نیرو واکنش نمایش داده است.

برپایه این خبر، پلیس خراسان رضوی در اطلاعیه خود مطرح کرده که پلیس هیچ‌گونه اسکورتی برای آقای مدیری نداشته است و خودروی موجود که پلاک شخصی دارد، در اختیار به یکی از کمپانی‌های نگهبان‌محله است.

ناجا در خصوص خودروی پلیسی که در فیلم اسکورت مهران مدیری مشاهده می‌شود مطرح کرده است که این خودرو در اختیار به پلیس فرودگاه بوده و در جهت تسهیل تردد و رفع ترافیک بوجود آمده در حال عبور و آژیرزنی است.

ضروری به ذکر است که مدتی قبل فیلمی مبنی بر اسکورت مهران مدیری از جانب پلیس در مشهد مقدس در شبکه‌های اجتماعی پخش شده است.

امیدواریم خبر “ماجرای اسکورت مهران مدیری در مشهد/ واکنش پلیس به خبر شبکه‌های اجتماعی – اخبار سینمای ایران و جهان” مورد استقبال شما قرار گرفته است. اگر دوست دارید این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

  • برچسب ها:

    به اشتراک بگذارید :

    مطلب قبل و بعد
    مطالب مشابه