در باب سینمای جهان برای شما علاقه مندان خبر داریم مبنی بر اینکه “قتل زن رومن پولانسکی بر پرده سینما/ خبری خوش برای هواداران تارانتینو – اخبار سینمای ایران و جهان” که پیشتر بدان میپردازیم.

سینماپرس: کوئنتین تارانتینو در سکوت تولید جدید‌ترین اثر سینمایی خود را شروع کرد.

به نوشته سینماپرس، کوئنتین تارانتینو در جدید‌ترین فیلم خود جریان حقیقی قتل‌های وحشیانه گروه چارلز منسون را به تصویر خواهد کشید.

طرح سینمایی جدید تارانتینو هنوز نامی ندارد٬ با اینحال بر اساس معمول فیلمنامه‌نویس و کارگردان آن خود تارانتینو است. تهیه‌کنندگان این اثر سینمایی هاروی و باب واینستاین هستند که قبل از این نیز با تارانتینو مشارکت داشته‌اند.

تارانتینو برای این فیلم جدید برد پیت و جنیفر لارنس را تحت نام بازیگران اصلی مقرر کرده است. برد پیت قبل از این در فیلم «حرامزاده‌های لعنتی» با تارانتینو مشارکت کرده است.

فیلمبرداری این اثر سینمایی از تابستان سال ۲۰۱۸ شروع خواهد شد. با وجود این که نکات فراوانی از فیلمنامه پخش نشده است با اینحال جریان آن بر زندگی شارون تیت همسر رومن پولانسکی مشهور تمرکز دارد. تیت سال ۱۹۶۹ به دست هواداران چارلز منسون به قتل رسید.

منسون به گروهی از هوادارانش دستور داده بود که به خانه‌ای در لس‌آنجلس حمله کنند. با این وجود ایشان گمان می‌کرد که این خانه در اختیار به تهیه‌کننده موسیقی است که ایشان را رد کرده بود. شب هشتم اوت سال ۱۹۶۹ چهار تن از هواداران تیت با سلاح گرم و چاقو وحشیانه شارون تیت و چهار نفر دیگر را به قتل رساندند. تیت در آن وقت باردار بود.

منسون و عده ای از عضو های گروهش سال ۱۹۷۱ برای این جنایت و چندین جنایت وحشیانه دیگر به حبس ابد محکوم شدند.

در صورت به نتیجا رسیدن طرح جدید تارانتینو، ایشان برای اولین بار رویدادی حقیقی را بر پرده سینما به تصویر می‌کشد.

امیدواریم خبر “قتل زن رومن پولانسکی بر پرده سینما/ خبری خوش برای هواداران تارانتینو – اخبار سینمای ایران و جهان” مورد استقبال شما قرار گرفته است. درصورت تمایل این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

  • برچسب ها:

    به اشتراک بگذارید :

    مطلب قبل و بعد
    مطالب مشابه