در باب سینمای جهان برای شما علاقه مندان خبر داریم مبنی بر اینکه “فیلم «جامپر» با بازگشت ستاره‌اش سریال می‌شود – اخبار سینمای ایران و جهان” که پیشتر بدان میپردازیم.

سینماپرس: فیلمی موفق کالا ۲۰۰۸ که ۲۲۲ میلیون دلار فروخته بود اکنون با بهره برداری از ستاره جوان ستایش‌شده‌اش می‌خواهد موفقیتش را در تلویزیون هم تکرار کند.

به نوشته سینماپرس با استناد به گفته ددلاین، جیمی بل و جولین سیمپسون از تولیدکنندگان سریال «دکتر هو» در حال ساختن ریبوتی تلویزیونی از فیلم سینمایی موفق سال ۲۰۰۸ «جامپر» برای کمپانی‌های استودیو کانال، نیوریجنسی و لاینزگیت هستند.

بل امکان دارد مجددا نقشی را که در فیلم بازی کرده بود در سریال هم ایفا کند. این سریال هم اینک بر پایه یک پیمان چند وجهی تهیه و توزیع تلویزیونی بین لاینزگیت و نیوریجنسی در اختیار تولید است.

«جامپر» جریان نوجوانی را تعریف می‌کند که توانایی تله‌پورت کردن یا تغییر آنی به هر نقطه از کره زمین را دارد، با اینحال متوجه می‌شود تنها کسی نیست که چنین قابلیتی دارد و از این حیث وارد جنگی قدیمی بین افرادی که مانند ایشان هستند و افرادی که قسم خورده‌اند آن‌ها را نابود کنند،‌ می‌شود. ورژن سینمایی آن به وسیله کمپانی فاکس پخش شد و موفق شد در باکس‌آفیس جهانی ۲۲۲ میلیون دلار بفروشد.

جیمی بل وقتی کودک بود با اولین فیلمش «بیلی الیوت»‌ در سال ۲۰۰۰ به شهرت رسید و از آن موقع هم در تلویزیون و هم در سینماها با طرح‌هایی مانند سریال «جاسوس‌های واشنگتن» و فیلم‌های «یخ‌شکن» و «چهار حیرت آور» خوش درخشیده است.

در عین حال،‌ این دومین پیمان بزرگی است که جولین سیمپسون نویسنده و کارگردان در در هفته جاری بسته چون چند روز قبل استخدام شد تا فیلمنامه یک فیلم تریلر سایبری به اسم «هکر تماشا می‌کند» را برای کمپانی کالر فورس بنویسد. این طرح با اقتباس از یک مقاله تحقیقی نوشته دیوید کوشنر برای مجله جی‌کیو در سال ۲۰۱۲ ساخته می‌شود. از دیگر طرح‌های سیمپسون می‌توان از «دکتر هو»، «ام‌آی۵» و «حقه‌های تازه»‌ اسم برد.

با اینحال این تنها سریالی نیست که در باب «جامپر»‌ برنامه ریزی شده است تولید شود. خدمات استریمینگ یوتیوب رِد هم فصل پاییز قبلی دستور تولید پایلوتی از دنباله «جامپر» با عنوان «انگیزه» را داده بود که با توجه به سومین رمان در سری کتاب‌های «جامپر» ساخته خواهد شد. داگ لایمن کارگردان این فیلم مسئولیت کارگردانی و تهیه‌کنندگی اجرایی این سریال را تضمین نموده است.

امیدواریم خبر “فیلم «جامپر» با بازگشت ستاره‌اش سریال می‌شود – اخبار سینمای ایران و جهان” مورد استقبال شما قرار گرفته است. اگر دوست دارید این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

  • برچسب ها:

    به اشتراک بگذارید :

    مطلب قبل و بعد
    مطالب مشابه