در باب سینمای ایران برای شما علاقه مندان خبر داریم مبنی بر اینکه “فیلم جدید اصغر فرهادی در اسپانیا کلید خورد – اخبار سینمای ایران و جهان” که پیشتر بدان میپردازیم.

سینماپرس: اصغر فرهادی روز قبل فیلم جدید‌اش را با اسم «همه می‌دانند» (Everyone Is aware of) در اسپانیا کلید زد.

به نوشته سینماپرس، خاویر باردم و پنه لوپه کروز بازیگران اسپانیایی و ریکاردو دارین بازیگر آرژانتینی، بازیگران اصلی هشتمین فیلم بلند فرهادی هستند.

بازیگران مطرحی از قبیل ادوارد فرناندز، باربارا لنی، الویرا مینگز، ایما کوئستا، روژه کاسا مایور و رامون باره آ، فهرست بازیگران «همه می‌دانند» را کامل می‌کنند.

در خلاصه جریان فیلم می‌خوانیم:«کارولینا برای دیدار با خانواده‌اش از آرژانتین به زادگاهش اسپانیا بازمی‌گردد. در این مسافرت که پیش‌بینی می‌شد به تجدید دیدار عضو های خانواده خلاصه شود، اتفاقات غیرمنتظره‌ای به وقوع می‌پیوندد که بر روند زندگی کارولینا تاثیر می‌گذارد.»

خوزه لوییس آلکاینه هفتاد و هشت ساله، مدیر فیلمبرداری فیلم تازه فرهادی است. غیر از خود اصغر فرهادی، کمپانی‌های Memento Movies از فرانسه، Morena Movie از اسپانیا و Luky Pink از ایتالیا تهیه‌کنندگی مشترک این فیلم را بر عهده دارند.

 مدیریت هنری فیلم بر عهده کلارا نوتاری و طراح لباس نیز سونیا گرانده است. هایده صفی یاری تدوینگر و دانیل فونترودونا مدیر صدابرداری فیلم خواهند بود.  

برنامه تولید فیلم «همه می‌دانند» در اسپانیا، چهار سال پیش شروع شد و فرهادی تحقیق و نگارش جریان  را از همان لحظه شروع  کرد. ولی باید گفت تولید فیلم «فروشنده» در ایران، روند نگارش فیلمنامه «همه می‌دانند» را موقتا متوقف کرد تا فیلمساز ایرانی بعد از دریافت دومین اسکار، هشتمین فیلم سینمایی خود را در اسپانیا مقابل دوربین ببرد.

امیدواریم خبر “فیلم جدید اصغر فرهادی در اسپانیا کلید خورد – اخبار سینمای ایران و جهان” مورد استقبال شما قرار گرفته است. درصورت تمایل این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

  • برچسب ها:

    به اشتراک بگذارید :

    مطلب قبل و بعد
    مطالب مشابه