در باب سینمای جهان برای شما علاقه مندان خبر داریم مبنی بر اینکه “شوخی باورنکردنی «جانی دپ» در یک مراسم پیرامون ترور «ترامپ» – اخبار سینمای ایران و جهان” که پیشتر بدان میپردازیم.

سینماپرس: «جانی دپ» بازیگر مشهور هالیوود در یک مراسم سینمایی پیرامون کشتن «دونالد ترامپ» مدیرعامل جمهور آمریکا حرف زد.

به نوشته سینماپرس،«‌گاردین» نوشت: «جانی دپ» بازیگر و تهیه‌کننده آمریکایی که در یک فستیوال سینمایی کمپانی کرده بود، حین حرف زدن پیرامون فیلم «افسارگسیخته» (۲۰۰۴)، رو به جمعیت پیرامون «ترامپ» گفت: به نظر من، ایشان به کمک احتیاج دارد و جاهای تاریکِ تاریکِ ممتازی هست که ایشان برود. این تنها یک پرسش است ـ من سعی ندارم چیزی را القا کنم. ولی باید گفت، این‌ها برنامه ریزی شده است در نشریهها پخش شود. خیلی بد می‌شود. خوشحالم که همه شما در آن هستید.

«جانی دپ» سپس پرسید: تازه ترین باری که یک بازیگر مدیرعامل جمهوری را ترور کرد، کی بود؟

ایشان با گفتن این جمله، به ترور «آبراهام لینکلن» در سال ۱۸۶۵ به دست «جان ویلکز» که از بازیگران مشهور آمریکایی بود اشاره نمود و ادامه داد: من می‌خواهم مطرح صلاحیت کنم، من بازیگر نیستم. برای امرار معاش، دروغ می‌گویم. ولی باید گفت، لحظه فراوانی قبلی و ممکن است الان وقتش باشد.

«جانی دپ» بازیگر و تهیه‌کننده آمریکایی است که تا اینجای کار سه‌بار برای فیلم‌های «سوئینی تاد»، «در جست‌وجوی سرزمین رویایی» و «دزدان دریایی کارائیب: نفرین مروارید سیاه» نامزد جایزه اسکار شده است. ایشان برای فیلم «سوئینی تاد» جایزه «گلدن گلوب» بهترین بازیگری را دریافت کرد. فیلم‌های ایشان تا اینجای کار بیش از سه میلیارد و ۱۰۰ میلیون دلار در آمریکا و بیش از هفت میلیارد و ۶۰۰ میلیون دلار در جهان فروش داشته‌اند.

«ادوارد دست‌قیچی»، «اسلیپی هالو»، «چارلی و کارخانه شکلات‌سازی»، سری فیلم‌های «دزدان دریایی کارائیب»، «سوئینی تاد: آرایشگر شیطانی خیابان فلیت»، «آلیس در سرزمین عجایب»، «رنگو»، «سایه‌های سیاه»، «اد وود»، «دنی براسکو»، «ترس و نفرت در لاس‌وگاس»، «کوکائین»، «دونالد ترامپ: هنر معامله»، «هزارتو» و «دشمنان مردم» از نمونه فیلم‌های این بازیگر ۵۴ ساله هالیوودی هستند

امیدواریم خبر “شوخی باورنکردنی «جانی دپ» در یک مراسم پیرامون ترور «ترامپ» – اخبار سینمای ایران و جهان” مورد استقبال شما قرار گرفته است. اگر دوست دارید این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

 • برچسب ها:

  به اشتراک بگذارید :

  مطلب قبل و بعد
  مطالب مشابه

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
  - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد