در باب سینمای جهان برای شما علاقه مندان خبر داریم مبنی بر اینکه “شغل قبلی بازیگران مطرح هالیوود چه بود؟ – اخبار سینمای ایران و جهان” که پیشتر بدان میپردازیم.

خیلی از ما دوست داریم پیرامون ستاره‌ها و هنرمندان هالیوود بیشتر بدانیم. هنرمندانی که از لحاظ ما ممکن است زندگی بی دردسری داشتند و امروز به جایگاهی رسیدند. با اینحال حقیقت موضوع چیز دیگری است. از قدیم گفتند نابرده رنج گنج میسر نمی‌شود. خیلی از هنرمندان در جهان هستند که برای رسیدن به مکان حال حاضر از کودکی تلاش کردند و برای تامین مخارج زندگی حتی دست به کارهایی باورنکردنی هم زدند.

ممکن است برای شما علاقه مندان جالب باشد بدانید که هنرمندان هالیوود در قبلی و در دوران قبل از شهرت،  به چه کاری سرگرم بودند. در این جا خبری در این باره را بخوانید.

برد پیت

این بازیگر مطرح هالیوودی فارغ التحصیل دانشگاه میسوری با مدرک کارشناسی روزنامه نگاری است. بعد از مدتی کار در دفتر روزنامه آنجا را به مقصد لس آنجلس ترک کرد. این ستاره بازیگری، مدتی در حمل و نقل وسایل خانگی کار کرد. حتی جلوی رستوران‌ها لباس مرغ را هم پوشید.

 جانی دپ

جانی دپ

جانی دپ قبل از بازیگری، یک بازاریاب تلفنی بود. این بازیگر مطرح پیرامون شغل قبلی‌اش بیان می کند: «شما بهترین صدای جعلی ممکن را درست می‌کنید، سعی می‌کنید و پیش از هرچیز می‌گویید تبریک می‌گویم؛ تنها شما واجد اوضاع برای بردن یک ساعت قدیمی شدید و یا مسافرت به یونان یا جکوزی یا هر چیز دیگری».

 اشتون کوچر

اشتون کوچر

اشتون کوچر مهندسی پزشکی را در دانشگاه آیووا مطالعه کرد. قبل از فارغ‌التحصیلی، در کارخانه غلات سرگرم بود. ایشان به علاوه از طرف دیگر برای حاصل شدن پول از اهدای خون درآمدزایی انجام می‌داد.

 آنجلینا جولی

آنجلینا جولی

این ستاره مطرح و برنده اسکار، از همان ابتدا و در ۱۶ سالگی در فیلم‌های موزیکال ظاهر شد.

 جورج کلونی

جورج کلونی

در سن ۱۶ سالگی، برای تیم بیس بال «سینسیناتی ردز» بازی می‌کرد و بعد از آنکه نتوانست مبالغ قراردادش از تیم را دریافت کند، روزنامه‌نگاری را تجربه کرد. این بازیگر در جوانی قبل از رفتن به لس آنجلس و بازیگر شدن مشاغل مختلف و بسیار عادی را از نمونه فروشندگی کفش و کار در مزرعه توتون و تنباکو تجربه کرد.

ساندرا بولاک

ساندرا بولاک

ساندرا بولاک قبل از بازیگری و حتی در مراحل ابتدایی کارش، تحت نام یک پیشخدمت رستوران در نیویوک سرگرم کار بود.

هریسون فورد

 

هریسون فورد

این بازیگر کهنه کار هالیوودی قبل از مبدل شدن به ایندیانا جونز، در کمپین ماجراجویی پسر بچه ها کار می‌کرد. ایشان به علاوه از طرف دیگر تحت نام مفسر ورزشی برای دبیرستان خود تلاش نموده است و پس از آن در یک مبل‌سازی کار می‌کرد.

جیم کری

جیم کری

در انتهای سال ۱۹۷۰، جیم کری تحت نام نگهبان، در یک کارخانه برای کمک به خانواده‌اش کار می‌کرد و سپس شروع به بازی در نمایش‌های کمدی کرد.

جنیفر آنیستون

 

جنیفر انیستون

این چهره مشهور قبل از تجربه بازیگری، تحت نام یک بازاریاب تلفنی کار می‌کرد. جنیفر انیستون دیگر مشاغلی مانند پیشخدمتی و پستچی با دوچرخه را پشت سر گذاشت. ایشان به علاوه از طرف دیگر در یک نمایش تحت نام ماکت ظاهر شد!

چارلیز ترون

چارلیز ترون

وقتی که این بازیگر اهل آفریقای جنوبی کودک بود، برای حاصل شدن پول در سطح شهر آواز خوانی می‌کرد. ایشان به علاوه از طرف دیگر کار در یک مزرعه دامداری را تجربه کرده است. در سن ۱۶ سالگی، موفق شد تحت نام نمونه با کمپانی‌های مد و لباس پیمان ببندد.

 هیو گرانت

هیو گرانت

هیو گرانت نقد کتاب، نوشته های کمدی و آگهی های رادیویی را می نوشت. ایشان به علاوه از طرف دیگر تحت نام دستیار در باشگاه فوتبال فولام فعالیت می‌کرد.

شان کانری

شان کانری

شان کانری قبل از بازیگری مشاغل فراوانی را تجربه کرده و از آن‌ها به ستوه آمده بود. نخستین آن‌ها بردن شیر به درب منازل بود. ایشان بعدها در نیروی دریایی سلطنتی خدمت کرد و بعد از آن تحت نام یک راننده کامیون، نگهبان خانه سرگرم به کار شد.

والت دیزنی

والت دیزنی

قبل از اینکه والت دیزنی ۲۲ جایزه اسکار خود را به چنگ آورد، سرگرم کارهای عجیبی بود. کتاب فروشی و کار در مجله عده ای از این کارها بود. ایشان بعد از رد شدن از جانب ارتش، به صلیب سرخ پیوست و در انتهای جنگ جهانی دوم، تحت نام راننده آمبولانس در فرانسه کار می‌کرد.

تام کروز

تام کروز

تام کروز یک کتاب کاغذی را با عنوان یک بچه نوشت. ایشان به علاوه از طرف دیگر تحت نام مسئول پذیرش در یک هتل کار می‌کرد. با اینحال، چیزی که از همه باورنکردنی‌تر است، ایشان به اوهایو رفت تا یک کشیش کاتولیک شود.

مورگان فریمن

مورگان فریمن

این بازیگر کهنه‌کار هالیوودی وقتی جوان بود، در دفتر روزنامه سرگرم کار بود. بعد از فارغ‌التحصیلی از دبیرستان، به نیروی هوایی اضافه شد، با اینحال هرگز نتوانست آرزوی خلبان جنگنده شدن خود را برآورده کند و بعد از چهار سال از نیروی هوایی خارج شد.

امیدواریم خبر “شغل قبلی بازیگران مطرح هالیوود چه بود؟ – اخبار سینمای ایران و جهان” مورد استقبال شما قرار گرفته است. اگر دوست دارید این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

 • برچسب ها:

  به اشتراک بگذارید :

  مطلب قبل و بعد
  مطالب مشابه

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
  - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد