در باب سینمای جهان برای شما علاقه مندان خبر داریم مبنی بر اینکه “رومن پولانسکی باز هم به رسوایی جنسی متهم شد – اخبار سینمای ایران و جهان” که پیشتر بدان میپردازیم.

سینماپرس: کارگردان فرانسوی الاصل سینمای جهان باز هم با اتهام رسوایی جنسی رو به رو شد.

به نوشته سینماپرس، اسم رومن پولانسکی در همه این سال ها انگار با رسوایی های اخلاقی و جنسی گره خورده است. روز سه شنبه، چهل سال بعد از مطرح شدن اولین اتهام تعرض جنسی به رومن پولانسکی، سومین بار این کارگردان به رسوایی اخلاقی متهم شد. روز قبلی زنی که تنها با اسم «رابین» خودش را عرضه کرده ادعا کرد سال ۱۹۷۳ وقتی تنها ۱۶ سال سن داشته «قربانی جنسی» رومن پولانسکی شده است. این خانم که اظهاراتش را از روی کاغذ می خواند ادعا کرد که فردای اتفاق به یکی از دوستانش مسئله را گفته و دلیل این که در تمام این سال ها ساکت بوده این است که نمی خواسته پدرش به خاطر ایشان کاری انجام دهد که بقیه عمرش را در زندان به سر ببرد.

پولانسکی که اخیرا تولد ۸۴ سالگی اش را جشن گرفت به خاطر اتهامات رسوایی اخلاقیش به خاک آمریکا ممنوع‌الورود شده و سال ها است در فرانسه زندگی می کند و فیلم می سازد. باید دید پرونده تازه بالاخره می تواند کارگردان «پیانیست» را در سال های آخر عمرش راهی زندان کند یا نه؟

امیدواریم خبر “رومن پولانسکی باز هم به رسوایی جنسی متهم شد – اخبار سینمای ایران و جهان” مورد استقبال شما قرار گرفته است. اگر دوست دارید این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

  • برچسب ها:

    به اشتراک بگذارید :

    مطلب قبل و بعد
    مطالب مشابه