در باب سینمای ایران برای شما علاقه مندان خبر داریم مبنی بر اینکه “حمله «بی بی سی» به «مهران مدیری» در «ساعت ۵ عصر»! – اخبار سینمای ایران و جهان” که پیشتر بدان میپردازیم.

سینماپرس: شبکه بی بی سی فارسی به بهانه اکران فیلم «ساعت ۵ عصر» به کارگردانی مهران مدیری، اقدام به تخریب و پایین سئوال بردن مجری برنامه «دورهمی» کرد.

به نوشته سینماپرس، شبکه بی بی سی فارسی به بهانه اکران فیلم «ساعت ۵ عصر» به کارگردانی مهران مدیری، اقدام به تخریب و پایین سئوال بردن مجری برنامه «دورهمی» کرد. این شبکه با اشاره به فروش بالای فیلم «ساعت ۵ عصر» در روزهای در ابتدا اکران اظهار داشت: فیلم «ساعت ۵ عصر» در حالی وارد گردونه نبردی شده است که اوضاع برای همه رقبا برابر نبوده است.»

این رسانه با نگاهی با غرض ورزی کارگردان فیلم «ساعت ۵ عصر» را به بهره برداری از عده ای امتیازات انحصاری و سوء بهره برداری از قابلیت ها دولتی و آگهی تلویزیونی برای اولین فیلمش متهم کرد و ادعا کرد: فیلم «ساعت ۵ عصر» امکان تبلیغ مستقیم و غیر مستقیم از تلویزیون دولتی ایران را دارد. این شبکه به علاوه از طرف دیگر ادعا کرد: «مهران مدیری نمایش داده که توجهش به علاقه مخاطب ایشان را از راضی نگه داشتن مدیران بالادستی غافل نکرده است.»

* آینه نیوز

امیدواریم خبر “حمله «بی بی سی» به «مهران مدیری» در «ساعت ۵ عصر»! – اخبار سینمای ایران و جهان” مورد استقبال شما قرار گرفته است. اگر دوست دارید این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

  • برچسب ها:

    به اشتراک بگذارید :

    مطلب قبل و بعد
    مطالب مشابه