در باب سینمای جهان برای شما علاقه مندان خبر داریم مبنی بر اینکه “حادثه در صحنه فیلمبرداری/ استخوان هر دو دست بازیگر مشهور فیلم‌های اکشن شکست – اخبار سینمای ایران و جهان” که پیشتر بدان میپردازیم.

سینماپرس: بازیگر مشهور هالیوود سرصحنه فیلمبرداری آسیب دید و هر دو دستش در نقاط مختلف دچار شکستگی شد.

به نوشته سینماپرس، ورایتی نوشت:  آرنج دست راست و مج دست چپ جرمی رنر بازیگر آمریکایی سرصحنه فیلمبرداری کمدی «تگ» شکست. این بازیگر در جشنواره کارلووی واری آسیب‌دیدگی خود را موضوعی معمولی توصیف کرد و پیرامون آن گفت: «این بخشی از کار بازیگری است.»

ایشان که برای نشان دادن فیلم «رودخانه ویند» به کارگردانی تیلور شرایدن به جمهوری چک مسافرت کرده است در نشست خبری فیلم در جشنواره کارلووی واری گفت: «آسیب‌دیدگی تا حدودی روی فیلمبرداری قسمت بعدی «انتقام جویان» اثر می‌گذارد با اینحال من در پیدا کردن راه حل برای سخت توانایی دارم. تمام توانم را به کار می‌گیرم تا به هر میزان زودتر افزایش پیدا کنم.» کار تولید فیلم «انتقام جویان: جنگ بی‌نهایت» شروع شده است. این فیلم بهار سال ۲۰۱۸ اکران می‌شود.

بازیگر «ماموریت غیرممکن:‌ ملت سرکش» پیشتر گفت: «من در فیلمی دچار آسیب‌دیدگی شدم که اکشن نبود و چندان الزامی به کارهای بدلکاری نداشت.»

ایشان پیرامون میزان زیاد بهره برداری از جلوه‌های ویژه در فیلم‌هایی مانند «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» گفت: «امروز جلوه‌های ویژه بخش بزرگی از فیلمسازی را تشکیل می‌دهد. برای من در بیشتر مواقع تماشای فیلم بعد از افزودن جلوه‌های ویژه تصویری حیرت آور است.»

جرمی رنر دو بار برای بازی در فیلم‌های «شهر» به کارگردانی بن افلک و «مهلکه» به کارگردانی کاترین بیگلو نامزد دریافت جایزه اسکار شده است.

امیدواریم خبر “حادثه در صحنه فیلمبرداری/ استخوان هر دو دست بازیگر مشهور فیلم‌های اکشن شکست – اخبار سینمای ایران و جهان” مورد استقبال شما قرار گرفته است. اگر دوست دارید این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

  • برچسب ها:

    به اشتراک بگذارید :

    مطلب قبل و بعد
    مطالب مشابه