در باب سینمای جهان برای شما علاقه مندان خبر داریم مبنی بر اینکه “جشنواره کن میزبان فیلم جدید فرهادی خواهد بود؟ – اخبار سینمای ایران و جهان” که پیشتر بدان میپردازیم.

سینماپرس: اصغر فرهادی اخیرا تولید «همه می‌دانند» را شروع کرده است و براساس عده ای لحظه‌بندی‌های مطرح شده از جانب تهیه‌کننده بعید نیست اولین نمایش این اثر سینمایی در هفتاد و یکمین دوره جشنواره فیلم کن باشد.

به نوشته سینماپرس٬ بر اساس مطرح سایت الوسینه فیلمبرداری هشتمین ساخته سینمایی فرهادی بعد از ۱۴ هفته فیلمبرداری نیمه پاییز به انتهای خواهد رسید و اولین نمایش آن در نیمه بهار ۱۳۹۷ خواهد بود.

براساس لحظه‌های مطرح شده توقع می‌رود «همه می‌دانند» برای نخستین بار در هفتادویکمین دوره جشنواره فیلم کن به نمایش درآید. قبل از این «فروشنده» به کارگردانی فرهادی جایزه بهترین فیلمنامه و بهترین بازیگر مرد را از جشنواره کن دریافت کرده بود و بره‌نیس بژو برای بازی در «قبلی»‌ موفق به کسب جایزه این جشنواره فرانسوی شده بود.

خاویر باردم و پنه لوپه کروز بازیگران اسپانیایی و ریکاردو دارین بازیگر آرژانتینی، بازیگران اصلی هشتمین فیلم بلند فرهادی هستند.

بازیگران مطرحی از قبیل ادوارد فرناندز، باربارا لنی، الویرا مینگز، ایما کوئستا، روژه کاسا مایور و رامون باره آ، فهرست بازیگران «همه می‌دانند» را کامل می‌کنند.

در خلاصه جریان فیلم می‌خوانیم:«کارولینا برای دیدار با خانواده‌اش از آرژانتین به زادگاهش اسپانیا بازمی‌گردد. در این مسافرت که پیش‌بینی می‌شد به تجدید دیدار عضو های خانواده خلاصه شود، اتفاقات غیرمنتظره‌ای به وقوع می‌پیوندد که بر روند زندگی کارولینا تاثیر می‌گذارد.»

خوزه لوییس آلکاینه هفتاد و هشت ساله، مدیر فیلمبرداری فیلم تازه فرهادی است. غیر از خود اصغر فرهادی، کمپانی‌های Memento Movies از فرانسه، Morena Movie از اسپانیا و Luky Pink از ایتالیا تهیه‌کنندگی مشترک این فیلم را بر عهده دارند.

 مدیریت هنری فیلم بر عهده کلارا نوتاری و طراح لباس نیز سونیا گرانده است. هایده صفی یاری تدوینگر و دانیل فونترودونا مدیر صدابرداری فیلم است.

برنامه تولید فیلم «همه می‌دانند» در اسپانیا، چهار سال پیش شروع شد و فرهادی تحقیق و نگارش جریان  را از همان لحظه شروع  کرد. ولی باید گفت تولید فیلم «فرشنده» در ایران، روند نگارش فیلمنامه «همه می‌دانند» را موقتا متوقف کرد تا فیلمساز ایرانی بعد از دریافت دومین اسکار، هشتمین فیلم سینمایی خود را در اسپانیا مقابل دوربین ببرد.

امیدواریم خبر “جشنواره کن میزبان فیلم جدید فرهادی خواهد بود؟ – اخبار سینمای ایران و جهان” مورد استقبال شما قرار گرفته است. درصورت تمایل این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

  • برچسب ها:

    به اشتراک بگذارید :

    مطلب قبل و بعد
    مطالب مشابه