در باب سینمای جهان برای شما علاقه مندان خبر داریم مبنی بر اینکه “جانی دپ «سلطان جنگل» می‌شود! – اخبار سینمای ایران و جهان” که پیشتر بدان میپردازیم.

جام جم: فیلمنامه فیلم برمبنای یک ماجرای حقیقی نوشته می‌شود. مقاله‌ای جنجالی از مجله وایرد، الهام‌بخش تولیدکنندگان سلطان جنگل است.

بعید به ذهن خطور میکند کسی بخواهد از جانی دپ تحت نام سلطان جنگل اسم ببرد! حافظه جمعی از دیرباز شیر را با چنین لقبی خطاب کرده است، با اینحال اکنون دپ تصمیم گرفته است پا در کفش نداشته شیر کرده و در «سلطان جنگل» بازی کند!


این کمدی سیاه انتقادی را تیم دونفره گلن فیکارو و جان رکوئا کارگردانی می‌کند. فیلمنامه فیلم برمبنای یک ماجرای حقیقی نوشته می‌شود. مقاله‌ای جنجالی از مجله وایرد، الهام‌بخش تولیدکنندگان سلطان جنگل است. مقاله پرسروصدای وایرد را جاشوا دیویس نوشت و اسکات الکساندر و لری کاراژوسکی وظیفه نگارش فیلمنامه‌ای اقتباسی از آن را به عهده گرفته‌اند.

شخصیت اصلی جریان، جان مک‌آفی است که یک تکنیسین ماهر بود و در جست‌وجوی خوشبختی و ثروت راهی اعماق جنگل شد. در این مکان، ایشان برای خودش نوعی امپراتوری به راه انداخت و به کار قاچاق اسلحه و انسان پرداخت. این کاراکتر بعدها با اسم کورتز به روش شخصیت‌محوری جریان نوول مشهور «قلب تاریکی» سود و فرانسیس فوردکاپولا فیلم «و اکنون آخر الزمان» را براساس آن تولید.

جاشوا دیویس گفت وقتی که برای گفتگو با مک آفی رفت، با موجودی مالیخولیایی و قاتل روبه‌رو شد که حقیقت را از تخیل تشخیص نمی داد. در کمدی سیاه سلطان جنگل، برنامه ریزی شده است جانی دپ نقش مک‌آفی را بازی کند. ایشان با این گونه نقش‌های نیمه‌دیوانه چندان بیگانه نیست.

ایشان در سری اکشن ماجراجویانه «دزدان دریایی کارائیب» هم در شکل یک دزد دریایی نیمه‌دیوانه ظاهر شده است. کمپانی مستقل فیلمسازی آی‌ام‌آر اینترتینمنت تهیه‌کننده سلطان جنگل است. لوکیشن‌های جنگلی آسیای جنوب شرقی، مکان‌های اصلی فیلمبرداری فیلم هستند و برای تولید آن هزینه‌ای ۵۰ میلیون دلاری مقرر کرده شده است. هنوز زمانی در ابتدای کار کار فیلمبرداری تعیین نشده است. نقشی را که جانی دپ باید در فیلم بازی کند، در اکنون آخرالزمان مارلون براندو بازی کرد و با ستایش منتقدین سینمایی روبه‌رو شد.

امیدواریم خبر “جانی دپ «سلطان جنگل» می‌شود! – اخبار سینمای ایران و جهان” مورد استقبال شما قرار گرفته است. اگر دوست دارید این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

  • برچسب ها:

    به اشتراک بگذارید :

    مطلب قبل و بعد
    مطالب مشابه