در باب سینمای جهان برای شما علاقه مندان خبر داریم مبنی بر اینکه “تشدید تدابیر ایمنی در آستانه جشنواره کن – اخبار سینمای ایران و جهان” که پیشتر بدان میپردازیم.

سینماپرس: با نزدیک شدن به لحظه اجرا جشنواره فیلم کن، تدابیر ایمنی در این شهر تشدید شده است.

به نوشته سینماپرس با استناد به گفته شبکه خبری فرانس بیست و چهار، با نزدیک شدن به لحظه اجرا جشنواره فیلم کن، تدابیر ایمنی در این شهر که به گفته مدیران فرانسوی هدف خوبی برای حملات تروریستی است، تشدید شده است.


هفتادمین جشنواره فیلم کن از دو روز دیگر شروع می شود و تا ۱۲ روز ادامه خواهد داشت و به همین دلیل جمعیت شهر کن سه برابر می شود برای همین تدابیر ایمنی در این شهر تشدید شده است.

به گفته گزارشگر شبکه، نیروهای پلیس مدتی است در خیابان های کن رژه می روند و بیش از ۵۰۰ دوربین نظارتی در نقاط مختلف شهر نصب شده است. همه این اعمال به این دلیل است که مردم شهر با نزدیک شدن به جشنواره فیلم کن از امنیت شهر اطمینان خاطر داشته باشند. تدابیر ایمنی در این شهر که بالاترین تراکم جمعیت را دارد تشدید شده است.

به گفته مدیران، جشنواره فیلم کن، می تواند هدف خوبی برای تروریستها باشد.

امیدواریم خبر “تشدید تدابیر ایمنی در آستانه جشنواره کن – اخبار سینمای ایران و جهان” مورد استقبال شما قرار گرفته است. درصورت تمایل این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

  • برچسب ها:

    به اشتراک بگذارید :

    مطلب قبل و بعد
    مطالب مشابه