در باب سینمای جهان برای شما علاقه مندان خبر داریم مبنی بر اینکه “تخلیه کاخ جشنواره فیلم کن به دلایل ایمنی – اخبار سینمای ایران و جهان” که پیشتر بدان میپردازیم.

ایسنا: همزمان با اینکه مقرر شده بود فیلم «سهمناک» ساخته «میشل آزاناویسوس» راس ساعت ۱۹:۳۰ بعدازظهر امروز (شنبه) برای اهالی رسانه به نمایش قرار داده شوند، مامورین ایمنی از ورود خبرنگاران و فعالان سینمایی به سالن نمایش فیلم جلوگیری کردند و به دلایل ایمنی کاخ جشنواره را نیز تخلیه کردند.

مامورین ایمنی جشنواره بین‌المللی فیلم کن به باعث کشف یک چمدان مشکوک در یکی از سالن‌های نمایش، کاخ جشنواره را تخلیه کردند.


به نوشته ورایتی، همزمان با اینکه مقرر شده بود فیلم «سهمناک» ساخته «میشل آزاناویسوس» راس ساعت ۱۹:۳۰ بعدازظهر امروز (شنبه) برای اهالی رسانه به نمایش قرار داده شوند، مامورین ایمنی از ورود خبرنگاران و فعالان سینمایی به سالن نمایش فیلم جلوگیری کردند و به دلایل ایمنی کاخ جشنواره را نیز تخلیه کردند.

گزارش‌ها حاکی از آن است که کشف یک چمدان مشکوک در سالن «دبوسی» باعث شده نیروهای ایمنی به دلیل ترس از بروز حملات تروریستی اقدام به تخلیه کاخ جشنواره کنند.

جشنواره امسال کن از بیم بروز حملات تروریستی با تدابیر شدید ایمنی همراه بوده است و با توجه به گزارش‌ها میلیون‌ها دلار برای تامین امنیت این اتفاق مهم سینمایی هزینه شده است.

 هفتادمین جشنواره فیلم کن از تاریخ ۱۷ تا ۲۸ می (۲۷ اردیبهشت تا ۷ خرداد) در کن فرانسه برگزار می‌شود.

امیدواریم خبر “تخلیه کاخ جشنواره فیلم کن به دلایل ایمنی – اخبار سینمای ایران و جهان” مورد استقبال شما قرار گرفته است. درصورت تمایل این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

  • برچسب ها:

    به اشتراک بگذارید :

    مطلب قبل و بعد
    مطالب مشابه