در باب سینمای جهان برای شما علاقه مندان خبر داریم مبنی بر اینکه “تام کروز فیلم اکشن «تک رو» را راهی پرده های سینما می کند – اخبار سینمای ایران و جهان” که پیشتر بدان میپردازیم.

سینماپرس: بازیگر مشهور هالیوودی اسم فیلم بعدی «تاپ گان» را که ادامه‌ای بر قسمت در ابتدا آن است، مطرح کرد.

به نوشته سینماپرس با استناد به گفته هالیوود ریپورتر، تام کروز مطرح کرد قسمت دوم «تاپ گان» با عنوان «تک‌رو» راهی پرده‌های سینما می‌شود.

این فیلم که ادامه‌ای بر فیلم اکشن سال ۱۹۸۶ است با عنوان «تاپ گان: تک‌رو» اکران می‌شود.    

جوزف کاسینسکی کارگردان «فراموشی» کار اجرای این طرح را انجام می‌دهد و این دفعه جریان خلبان‌های هواپیماهای جنگی بدون ‌سرنشین را با استناد به تکنولوژی‌های تازه دنبال می‌کند.

تام کروز گفته است این فیلم ظرف یک سال آتی ساخته می‌شود.

در فیلم اصلی که سال ۱۹۸۶ با عنوان «تاپ گان» ساخته شده بود و کارگردان آن تونی اسکات فقید بود، تام کروز در نقش یک خلبان ظاهر شده بود. این فیلم که به یکی از فیلم‌های کلاسیک پاپ بدل شده برمبنای فیلمنامه جیم کش ساخته شده بود.

برای فیلم تازه باز هم جری بروکهایمر تحت نام تهیه کننده حضور دارد. دیوید الیسون و خود تام کروز نیز در این راه همراه با وی هستند.

در فیلم قبلی تام کروز همراه کلی مک گیلس، آنتونی ادواردز و وال کیلمر بازی کرده بودند. هنوز دیگر بازیگران فیلم تازه عرضه نشده‌اند با این وجود به نظر می رسد وال کیلمر آمادگی اجرای نقش خودش را دارد.

تاریخ اکران فیلم نیز مطرح نشده است.

فیلم در ابتدا «تاپ گان» که با هزینه ۱۵ میلیون دلار ساخته شده بود بیش از ۳۵۶ میلیون دلار در گیشه فروش کرده بود.

امیدواریم خبر “تام کروز فیلم اکشن «تک رو» را راهی پرده های سینما می کند – اخبار سینمای ایران و جهان” مورد استقبال شما قرار گرفته است. اگر دوست دارید این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

  • برچسب ها:

    به اشتراک بگذارید :

    مطلب قبل و بعد
    مطالب مشابه