در باب سینمای جهان برای شما علاقه مندان خبر داریم مبنی بر اینکه “تام کروز سر صحنه فیلمبرداری «ماموریت غیرممکن» مجروح شد – اخبار سینمای ایران و جهان” که پیشتر بدان میپردازیم.

سینماپرس: فیلم‌های تصویری نشان می‌دهد تام کروز سر صحنه فیلمبرداری در پرش از یک ساختمان به ساختمان دیگر، دچار جراحت شد.

به نوشته سینماپرس با استناد به گفته هالیوود ریپورتر، بازیگر فیلم «ماموریت غیرممکن» همزمان با اینکه سرگرم فیلمبرداری قسمت ششم این سری اکشن بود، دچار جراحت شد.

فیلم تصویری که از صحنه فیلمبرداری این فیلم در لندن گرفته شده نشان می‌دهد این بازیگر در حال پریدن از یک ساختمان به ساختمان دیگر کمتر از حد ضروری پریده و و وقت فرود شدیدا به زمین برخورد کرده است. وی وقتی ایستاد کمی لنگ می‌زد. ولی باید گفت ایشان بعد از این صحنه با پای خود صحنه را ترک کرد.

ایشان قادر بود تا خود را به ساختمان اصلی برساند.

میزان آسیب دیدگی ایشان نامشخص است و هنوز کمپانی پارامونت در این باره توضیحی ارایه نکرده است.

بازیگر ۵۵ ساله از سابقه‌ای طولانی در انجام کارهای سخت در فیلم‌ها دارا است و در «ماموریت غیرممکن: ملت سرکش» ایشان در سکانسی که مرتبط به هواپیما بود همه حرکات اکشن مرتبط به آویزان شدن از هواپیما را خودش انجام داد. در سکانس ابتدایی این فیلم شخصیت اتان هانت که کروز نقش ایشان را ایفا می کند از ایرباس ۴۰۰ آویزان می‌شود و در چنین شرایطی ست که که نتیجا هواپیما پرواز می‌کند.

در فیلم‌های قبلی «ماموریت غیرممکن»، کروز از قله‌های کوه بالا رفت و از کنار برج خلیفه آویزان شد با اینحال آویزان شدن از هواپیما یقینا خطرناک‌ترین ماموریت تا این لحظه ایشان بوده است.

کریستوفر مک‌کوآری کارگردان قسمت قبلی در قسمت ششم نیز روی صندلی کارگردانی نشسته و برنامه ریزی شده است این فیلم ۲۷ جولای ۲۰۱۸ راهی سینماها شود. در این فیلم هنری کاویل، ربکا فرگوسن، آنجلا باست و آلک بالدوین نیز بازی می‌کنند.

امیدواریم خبر “تام کروز سر صحنه فیلمبرداری «ماموریت غیرممکن» مجروح شد – اخبار سینمای ایران و جهان” مورد استقبال شما قرار گرفته است. درصورت تمایل این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

  • برچسب ها:

    به اشتراک بگذارید :

    مطلب قبل و بعد
    مطالب مشابه