در باب سینمای ایران برای شما علاقه مندان خبر داریم مبنی بر اینکه “بهرام توکلی «تنگه ابوغریب» را می سازد/ احمدرضا معتمدی در پی «توهم توطئه» – اخبار سینمای ایران و جهان” که پیشتر بدان میپردازیم.

سینماپرس: احسان محمد حسنی مدیرعامل سازمان اوج از تولید ۵ فیلم سینمایی در سال جاری و معرفی آن در جشنواره فیلم فجر اطلاع داد.

به نوشته خبرنگار سینماپرس، مدیرکل سازمان اوج در نشست خبری این موسسه با اشاره به تولید فیلم های سینمایی در سال ۹۶ عنوان کرد: ما خدمات رسانی شبکه‌های نهال، امید و پویا را در مسیر پیش روی قرار داریم و برنامه هایی در شهرهای جنگ زده سوریه هم اجرا کرده ایم. به علاوه از طرف دیگر همراه با تولید برنامه های تلویزیونی، یکی از بخش های دلنشین کار ما تولید فیلم و سریال است و امسال ۵ اثر برای جشنواره فجر داریم که پرواز به وقت شام ساخته ابراهیم حاتمی کیا، تنگه ابوغریب به کارگردانی بهرام توکلی، توهم توطئه به کارگردانی احمدرضا معتمدی، نائله ساخته اصغر عباسی، طیب خان ساخته مسعود ده نمکی از این کارهای است و نزدیک به ۱۲ اثر برای سال ۹۷ تدارک دیده ایم که بعد از وارد شدن به چرخه تولید نامشان را می گوییم و خواهید دید که اسم های غافلگیرکننده ای در این بین می باشد.

امیدواریم خبر “بهرام توکلی «تنگه ابوغریب» را می سازد/ احمدرضا معتمدی در پی «توهم توطئه» – اخبار سینمای ایران و جهان” مورد استقبال شما قرار گرفته است. درصورت تمایل این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

  • برچسب ها:

    به اشتراک بگذارید :

    مطلب قبل و بعد
    مطالب مشابه