در باب سینمای ایران برای شما علاقه مندان خبر داریم مبنی بر اینکه “عده ای مدیران دولتی که ظاهرالصلاح به نظر می رسند کشور را از محیط پیشرو دور کرده اند – اخبار سینمای ایران و جهان” که پیشتر بدان میپردازیم.

سینماپرس: سینماپرس: شاهرخ کیوان نیا مستندساز گفت: عده ای مدیران دولتی که ظاهرالصلاح به نظر می رسند کشور را از محیط پیشرو دور کرده اند و تجربه نمایش داده که اعمال و رفتار آن ها تنها به نفع غربی ها و معاندان نظام و انقلاب اسلامی است.

کارگردان سری مستند «موزه های جنگ دنیا» در گفتگو با خبرنگار سینماپرس اضافه کرد: من بسیار متأسفم از اینکه در بسیار اوقات ما بیننده حضور مدیرانی در عرصه فرهنگ و هنر کشورمان هستیم که هیچ عرقی به نظام و انقلاب اسلامی ندارند و تنها ظاهر خودشان را حفظ می کنند و در پشت تریبون ها سخنرانی های شان را معطوف به پشتیبانی از محیط اسلامی و پیشرو و ایرانی می کنند و تأکید می کنند که می بایست از ارزش های نظام اسلامی در طرف دیگر دشمنان دفاع کرد با اینحال چون به خلوت می روند آن کار دیگر می کنند!

وی ادامه داد: خبر خوب اینکه مکنونات قلبی این دسته از مردم برای تمامی نیروهای اصیل و ارزشی پیشرو بطور کلیً مشهور است و به اصطلاح دست این مردم برای همگان به خوبی «رو» شده و آن ها دیگر قادر نیستند بیش از این با فریبکاری خود را دوستدار نظام و انقلاب اسلامی نشان بدهند. سیاست ها و رویکردهای این مردم پیوسته با توجه به منافع دولت های غربی و روشنفکران و شبه روشنفکران بوده و کمترین توجهی به آرمان های اسلام و نظام اسلامی نداشته اند.

کیوان نیا سپس با بیان اینکه   «حریق به اختیار» دست نیروهای پیشرو را برای جلوگیری از معاندان و مزوران باز کرده است تصریح کرد: مقام معظم رهبری با این فرمان دست همه ما را باز قرار داده اند تا یکدفعه برای در بیشتر مواقع و به روش فوری و جدی و موثر به جلوگیری از این دسته مردم برخیزیم و سنگرهای بسیار خوبی مانند مساجد نیز در دست ما قرار دارد و مطمئناً قادر ایم کار عملی خود را از این سنگرها شروع کرده و بر علیه دجالیت این مردم قیام کنیم.

این سینماگر خاطرنشان کرد: جالب آن است که عده ای از مردم که کمترین سنخیت و قرابتی با نظام و انقلاب اسلامی ندارند بعد از فرمان «حریق به اختیار» از جانب مقام معظم رهبری شدیدا آشفته شده اند و در فضاهای مختلف و به ویژه محیط مجازی اقدام به هتاکی و چماق کشی بر علیه نیروهای پیشرو کرده اند و سعی داشتند تا در کار آن ها خلل ایجاد کنند و محیط کشور را متشنج سازند با اینحال به خاطر الهی همه آن ها خیلی زود به زمین خواهند خورد و نیروهای اصیل و پیشرو پاسخ عملکرد ناشایست شان را به خوبی خواهند داد.

کارگردان مستند «از کربلا تا قدس» در قسمت دیگری از این گفتگو اظهار داشت: امروزه اوضاع کشور به دلیل مدیریت غلط مدیران دولتی به حساس ترین دوران خود رسیده است؛ مقام معظم رهبری که پیوسته در طول این سال ها پیرامون هشدار شبیخون و تهاجم فرهنگی دشمنان سخن گفته اند به دلیل بی توجهی مدیران دولتی این دفعه مجبور شده اند تا به روشنی و با توجه به فرمان «حریق به اختیار» از یکایک نیروهای اصیل پیشرو بخواهند که به میدان آمده و شر دشمنان و منافقان و معاندان را از سر نظام اسلامی بردارند.

این مستندساز در خاتمه این گفتگو متذکر شد: نبود مدیریت ارزشی در زمینه های فرهنگی و هنری دلیل شده تا ما شدیدا از مسیر انقلاب اسلامی منحرف شویم؛ مسیری که مدیران فرهنگی کشور در پیش گرفته اند به هیچ عنوان موافق و مطلوب جامعه پیشرو ما نیست؛ طی سال های واپسین این مدیران بیش از هر چیز از فیلم هایی پشتیبانی کرده اند که ارتباطی با نظام اسلامی و انقلاب اسلامی نداشته اند و تنها فیلم هایی مورد استقبال و تمجید ایشان بنا شده است که قرابتی با موضوعات اسلامی نداشته اند.

امیدواریم خبر “عده ای مدیران دولتی که ظاهرالصلاح به نظر می رسند کشور را از محیط پیشرو دور کرده اند – اخبار سینمای ایران و جهان” مورد استقبال شما قرار گرفته است. درصورت تمایل این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

  • برچسب ها:

    به اشتراک بگذارید :

    مطلب قبل و بعد
    مطالب مشابه