در باب سینمای جهان برای شما علاقه مندان خبر داریم مبنی بر اینکه “بازگشت آرنولد شوارزنگر با «ترمیناتور» – اخبار سینمای ایران و جهان” که پیشتر بدان میپردازیم.

تسنیم: آرنولد شوارزنگر با استقبال از بازگشت جیمز کامرون به طرح «ترمیناتور» به این سری بازمی‌گردد.

ایندیپندنت در خبری با اشاره به ساختن دنباله‌هایی بر «جنگ ستارگان» و «پارک ژوراسیک» و در این ایام «بیگانه: پیمان» ششمین فیلم این سری به کارگردانی ریدلی اسکات، از اکران «بلید رانر» خبر داده است. این خبر پیرامون همین موضوع خبر داده است که قسمت بعدی «ترمیناتور» در زمانی نه چندان دور کلید می‌خورد و در چنین شرایطی ست که که «ترمیناتور: پیدایش» در گیشه با شکست مواجه شد.


جیمز کامرون مطرح کرده است وی به این فرانشیز بازخواهد گشت. آرنولد شوارزنگر، مرد اصلی این فرانشیز به اسکرین‌دیلی گفته است «یک بازگشت است. رو به جلو پیش می‌رود. کامرون فرضیه‌های خوبی از چگونگی ادامه دادن فرانشیز دارد.»

دیوید الیسون، مؤسس اسکای‌دنس مدیا چندی قبلً پیرامون طرح گفته است «امسال چیزی در اختیار داریم که بابت فرانشیز مطرح خواهد شد. چیزی است که به شکل باور نکردنی ما را به هیجان درخواهد آورد و فکر می‌کنیم احتیاج به هدایت شدن دارد.»

الیسون که سرمایه‌گذار ورژن پیشین بوده تلاش‌هایی برای جذب سرمایه بانکی انجام داده است که می‌تواند منجر به انتخاب تام میلر در مقام کارگردان شود.

امیدواریم خبر “بازگشت آرنولد شوارزنگر با «ترمیناتور» – اخبار سینمای ایران و جهان” مورد استقبال شما قرار گرفته است. اگر دوست دارید این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

  • برچسب ها:

    به اشتراک بگذارید :

    مطلب قبل و بعد
    مطالب مشابه