در باب سینمای ایران برای شما علاقه مندان خبر داریم مبنی بر اینکه “انحراف گروه دولتی «هنروتجربه» ادامه دارد! – اخبار سینمای ایران و جهان” که پیشتر بدان میپردازیم.

سینماپرس: روز یکشنبه اول مرداد، هفته فیلم ارمنستان به همت گروه سینمایی هنر و تجربه کار خود را شروع کرد.

به نوشته سینماپرس،همزمان با اینکه این ایام انتقاد از گروه دولتی هنروتجربه از شورای صنفی نمایش به میان اهالی سینما هم آمده و آنها مطالبات به حق سینمای بدنه را به مناظره قرار داده اند با اینحال این گروه با شیوه مدیریت محفلی اش بازهم جریان سینمای ایران را دچار مخاطره جدی کرده است.

براساس این خبر, همزمان با اینکه این گروه برای اکران فیلم های با مخاطب کم اجرا شد با اینحال اکنون این جریان در تولید سینمای ایران هم نفوذ کرده است و برای خود سازمانی مستقل ایجاد کرده که با این موقعیت ظرفیت اکران این فیلم ها هم با اجرا هفته فیلم ارمنستان گرفته می شود، همزمان با اینکه لحظه اجرا این گروه دولتی صحبتی بر سر اجرا هفته فیلم برای دیگر کشورها به اشتراک نبود!

هفته فیلم ارمنستان از یکم تا هفتم مرداد در خانه هنرمندان، پردیس هویزه مشهد و پردیس گلستان شیراز با حضور آرن واتیان و آرام شهبازیان دو کارگردان ارمنستانی برگزار می‌شود.

* ۳۰نماایران

امیدواریم خبر “انحراف گروه دولتی «هنروتجربه» ادامه دارد! – اخبار سینمای ایران و جهان” مورد استقبال شما قرار گرفته است. درصورت تمایل این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

 • برچسب ها:

  به اشتراک بگذارید :

  مطلب قبل و بعد
  مطالب مشابه

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
  - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد