در باب سینمای ایران برای شما علاقه مندان خبر داریم مبنی بر اینکه “الهه حصاری در جستجوی پیمودن ره صدساله در یک شب با «بالن»! – اخبار سینمای ایران و جهان” که پیشتر بدان میپردازیم.

سینماپرس: الهه حصاری در طرح سینمایی «بالن» به کارگردانی مسعود تکاور بازی می کند.

به نوشته سینماپرس، الهه حصاری در فیلم «بالن» به کارگردانی مسعود تکاور که در پیش‌تولید به سر می برد، بازی می کند. الهه حصاری که نخستین بار در سال ۱۳۸۶ با «نطفه شوم» وارد سینما شد با «بالن» سیزدهمین تجربه سینمایی خود را شروع می کند.

بازیگر «یلدا» و «هشت و نیم دقیقه» پیرامون فیلمنامه «بالن» و تجربه کار با مسعود تکاور گفت: فیلمنامه را که خواندم متوجه اختلاف فیلم با همه کارها و نقش های قبلی ام شدم و از این جهت خوشحالم چون گمان می نمایم اتفاق خوبی در سینمای ایران و زندگی هنری‌ام باشد.

الهه حصاری اضافه کرد: کار با مسعود تکاور به نظرم خیلی خوب خواهد بود چون وی از آن دست کارگردان هایی است که انعطاف دارد و با بازیگر پیرامون نقشش در بازی تعامل می کند.

فیلم سینمایی «بالن» که در ژانر حادثه ای و اکشن تکمیل می شود، قصه چند جوان است که راهی مسافرت شده و می روند تا ره صدساله را یک شبه طی کنند که…

«بالن» تا اینجای کار بازیگرانی از قبیل کوروش تهامی، رامین پرچمی، رضا یزدانی، اندیشه فولادوند و الهه حصاری را جذب کرده است.

از دیگر عواملی که تا اینجای کار به فیلم سینمایی «بالن» پیوسته اند، می توان به نویسنده و کارگردان مسعود تکاور، تهیه کننده عزت الله جامعی ندوشن، سرمایه گذار یوسف نادعلی اشاره نمود.

امیدواریم خبر “الهه حصاری در جستجوی پیمودن ره صدساله در یک شب با «بالن»! – اخبار سینمای ایران و جهان” مورد استقبال شما قرار گرفته است. درصورت تمایل این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

  • برچسب ها:

    به اشتراک بگذارید :

    مطلب قبل و بعد
    مطالب مشابه