در باب سینمای جهان برای شما علاقه مندان خبر داریم مبنی بر اینکه “اسپیلبرگ فیلم جدیدش را با مسئله اسناد جنگ ویتنام تولید میکند – اخبار سینمای ایران و جهان” که پیشتر بدان میپردازیم.

سینماپرس: کمپانی فاکس قرن بیستم اسم فیلم تازه استیون اسپیلبرگ را مطرح کرد.

به نوشته سینماپرس، استیون اسپیلبرگ کارگردان مشهور و پر کار آمریکایی این ایام به جز تکمیل کردن فیلم «Prepared Participant One» و ساختن «ربودن ادگاردو مورتارا» در گیر تولید یک فیلم سیاسی دیگر هم هست. اثری که گفته می شود در باب سردبیر و ناشر روزنامه واشنگتن پست است که در سال ۱۹۷۱ با با کسب اسنادی از جنگ ویتنام، کاخ سفید را به مساله می کشند و برنامه ریزی شده است در این طرح تام هنکس و مریل استریپ ایفای نقش کنند.

کمپانی فاکس با اشاره به اسم روزنامه «واشنگتن پست»، اسم فیلم تازه کارگردان «فهرست شیندلر» را «پست» قرار داده است. تهیه کنندگان این فیلم به جز تام هنکس و مریل استریپ، چهره های کمتر مشهور ای چون بروس گرینوود، پت هیلی، بردلی ویتفورد، زک وودز و جاش سینگر را هم استخدام کرده تا همراه با بازیگران مشهور ای مانند باب اودنکرک و سارا پولسن، تیم بازیگران «پست» را تشکیل دهند. «پست» برنامه ریزی شده است روز ۲۲ دسامبر به روش محدود و روز ۱۲ ژانویه ۲۰۱۸ به روش عمومی اکران شود تا برای حضور در اسکار اوضاع ضروری را داشته باشد.

امیدواریم خبر “اسپیلبرگ فیلم جدیدش را با مسئله اسناد جنگ ویتنام تولید میکند – اخبار سینمای ایران و جهان” مورد استقبال شما قرار گرفته است. درصورت تمایل این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

  • برچسب ها:

    به اشتراک بگذارید :

    مطلب قبل و بعد
    مطالب مشابه