در باب سینمای ایران برای شما علاقه مندان خبر داریم مبنی بر اینکه “ارسال بیش از ۵۰۰ اثر به دومین جشنواره فیلم سلامت – اخبار سینمای ایران و جهان” که پیشتر بدان میپردازیم.

سینماپرس: بیش از ۵۰۰ اثر در قسمت های مختلف به دبیرخانه دومین جشنواره فیلم سلامت رسید.

به نوشته سینماپرس، با انتهای یافتن فرصت ارسال کارهای به دومین دوره جشنواره فیلم سلامت دبیرخانه این جشنواره تعداد کارهای ارسالی را به تفکیک مطرح کرد.

با توجه به این خبر از لحظه انتشار فراخوان تا انتهای وقت اداری ۳۱ تیرماه مجموعا ۵۵۳ اثر به دبیرخانه جشنواره رسیده است.

در قسمت دانشجویی تعداد ۲۳۱ اثر، سینمایی ۶۳ اثر، مستند ۱۶۴ اثر و برنامه های تلویزیونی ۹۵ اثر متقاضی کمپانی در این جشنواره شدند.

هیات انتخاب و داوری جشنواره کار بررسی کارهای رسیده را خیلی زود شروع خواهد نمود.

دومین جشنواره فیلم سلامت در چهار بخش سینمایی، مستند، برنامه های تلویزیونی و دانشجویی شهریور امسال برگزار می شود.

فیلم های کمپانی کننده در جشنواره پیرامون حفظ و ارتقای سلامت جسمی، روانی، اجتماعی و معنوی (مانند جلوگیری و درمان انواع بیماری-های واگیر و غیر واگیر و بیماری های ویژه، ترویج تغذیه سالم، تحرک فیزیکی، دوردستی از دخانیات، دوردستی از مواد مخدر و محرک، دوردستی از الکل، زندگی عاری از خشونت و آسیب ها به ویژه حوادث ترافیکی، سلامت روان، توانایی زندگی و خودمراقبتی، ترویج فرهنگ صحیح مصرف دارو، نقش مردم و ارایه دهندگان خدمات بهداشتی در تأمین، حفظ و ارتقای سلامت، برنامه تحول سلامت، سلامت و ایمنی غذا، سلامت و ایمنی محیط زیست، ارتباط اعضاء، اهداء خون، ایدز) می باشند.

جشنواره سلامت با نیت نمایش کارهای ایرانی با محوریت نقش سلامت در زندگی انسان و با شعار “زندگی سالم، با نشاط و امید” در شهریور ماه سالجاری در تهران برگزار خواهد شد

امیدواریم خبر “ارسال بیش از ۵۰۰ اثر به دومین جشنواره فیلم سلامت – اخبار سینمای ایران و جهان” مورد استقبال شما قرار گرفته است. درصورت تمایل این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

 • برچسب ها:

  به اشتراک بگذارید :

  مطلب قبل و بعد
  مطالب مشابه

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
  - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد