در باب سینمای ایران برای شما علاقه مندان خبر داریم مبنی بر اینکه “ابداع تبلیغ تازه برای اکران جدید‌ترین ساخته مسعود کیمیایی – اخبار سینمای ایران و جهان” که پیشتر بدان میپردازیم.

تسنیم: فیلم سینمایی«قاتل اهلی» اکران خود را از ۱۵ مهر شروع می‌کند و تولیدکنندگان آن مصمم هستند شیوه‌ تازه ای از آگهی را برای آن به کار ببرند.

فیلم سینمایی«قاتل اهلی»، جدید‌ترین ساخته مسعود کیمیایی از ۱۵ مهرماه در گروه آزادی اکران می‌شود.

منصور لشکری قوچانی، تهیه کننده این فیلم سینمایی بیان می کند: «در کمال تاسف نحوه تبلیغ‌هایی که تلویزیون برای فیلم‌های سینمایی انجام می‌دهد، جذابیت خود را از دست داده است. برای همین با همفکری تیمی ۲۰ نفر از جوانان دانشجو و غیر دانشجو میخواهیم برای تبلیغ فیلم «قاتل اهلی» نحوه تازه ای از تبلیغ را ابداع کنیم.»

فیلم سینمایی «قاتل اهلی» جدید‌ترین ساخته مسعود کیمیایی است که منصور لشکری قوچانی آن را تهیه‌ کرده است. در این فیلم سینمایی، پرویز پرستویی، لعیا زنگنه، پگاه آهنگرانی، امیر تازه ای، پولاد کیمیایی و رضا رشیدپور به ایفای نقش پرداخته‌اند.

این فیلم جریان زندگی جوانی را روایت می‌کند که تمام راه‌های پولدار شدن را می‌رود با اینحال در انتها متوجه می‌شود برای پولدار شدن نبوغی بیش از انیشتین باید داشته باشد.

امیدواریم خبر “ابداع تبلیغ تازه برای اکران جدید‌ترین ساخته مسعود کیمیایی – اخبار سینمای ایران و جهان” مورد استقبال شما قرار گرفته است. اگر دوست دارید این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

  • برچسب ها:

    به اشتراک بگذارید :

    مطلب قبل و بعد
    مطالب مشابه